• Gniazdo grzęda dla niosek COMFY-NEST

Symbol: 4438

4438

86.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 23
Pocztex 23
Pocztex ( Pobranie ) 30
Dostępność 20 szt.
Waga 5 kg

Kontakt: 89 307 01 02

Gniazdo przeznaczone dla kur niosek pozwalające na znoszenie jaj czystym środowisku. Doskonale sprawdza się w ekologicznych oraz przydomowych hodowlach kur.

Grzęda zaprojektowana została w sposób uniemożliwiający ptakom zadrapywanie ściółki do jego wnętrza. Wszystko to dzięki odpowiednio nachylonemu kątowi gniazda oraz wysokim krawędziom. Rozwiązanie to znacząco wpływa na higienępozyskiwanych jaj oraz czystość wewnątrz gniazda.

Wejście do gniazda nie sprawia problemów ptakom dzięki antypoślizgowej drabince. Grzęda w bocznych ścianach posiada otwory wentylacyjne , które zapewniają cyrkulację powietrza. W przedniej części gniazda znajduje się również osłona, która zapewnia dostęp minimalnej ilości światła do znoszenia jaj. Zaokrąglona kopuła gniazda sprawia, że kury nie mają możliwości przesiadywania na niej.

Montaż gniazda jest bezproblemowy. Należy przymocować je do ściany korzystając ze wstępnie przygotowanych otworów montażowych. Całość wykonana została z najwyższej jakości materiałów, które są wytrzymałe, a także łatwe do czyszczenia i dezynfekcji. Brązowo- limonkowa kolorystyka sprawia, że gniazdo bardzo ładnie się prezentuje.