• Inkubator, klujnik z wyświetlaczem+zbiornik

Symbol: 3228

3228

475.00 -30% 334.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu dnia/dni 2
Cena przesyłki 17
Kurier Inpost (Pobranie) 17
Kurier Inpost 18
Paczkomaty przedpłata 18
Paczkomaty za pobraniem 20
Dostępność 3 szt.
Waga 8 kg

Kontakt: 89 307 01 02

Zostaw telefon
Uniwersalny oraz bardzo skuteczny inkubator lęgowy iBator HOME 60 znakomicie nadaje się dla początkujących hodowców drobiu, jak i również zaawansowanych. Dzięki swojej uniwersalności pozwala na inkubowanie jaj różnego gatunku ptaków: jaja kurze, kacze, gęsie, indycze, bażancie, perlicze oraz kuropatw.

Pokrywa górna inkubatora wyposażona jest w ekran LCD, na którym wyświetlana jest aktualna temperatura oraz wilgotność procesu inkubacji. Pozwala na dokładną kontrolę procesu, błąd odczytu w przypadku temperatury może wynosić +/- 1oC, natomiast w przypadku wilgotności +/- 10% RH. Pokrywa górna odpowiada również za sterowaniem systemem wentylacji w inkubatorze oraz odpowiada za zapewnienie odpowiedniej temperatury w komorze lęgowej. Wiatrak miesza powietrza i rozprowadza równomiernie wewnątrz komory lęgowej, natomiast grzałka zostaje wyłączona poprzez załączający się wbudowany termostat. Transparentny kolor pokrywy górnej pozwala na obserwację przebiegu procesu inkubacji, bez konieczności jej otwierania.

Podstawa z siatką lęgową służy natomiast do układania jaj, obracanie jaj odbywa się w tym przypadku ręcznie. Istnieje możliwość dokupienia tacy półautomatycznej na jaja kurze lub przepiórcze, obrót jaj odbywa się w tym przypadku przy pomocy jednego ruchu ręki - przekrętu kluczyka, dołączonego do zestawu. W dolnej części umiejscowione są kanaliki do wody (zdjęcie nr 5), dzięki którym manualnie utrzymujemy odpowiednią wilgotność inkubacji, poprzez ręczne dolewanie do nich wody. Temperatura ustawiana jest fabrycznie i wynosi 37,8 oC.

Przedstawiony inkubator lęgowy na 60 jaj może pełnić również funkcję klujnika. Inkubator lęgowy iBator HOME 60 został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zapewniając tym samym wysoką trwałość i solindość, dzięki takiej budowie jego czyszczenie i dezynfekcja są bardzo proste.

Do dezynfekcji inkubatora polecamy środek Ecocid S, stosowany przez hodowców na całym świecie.

Inkubator można dodatkowo wyposażyć w następujące elementy:

-Taca do półautomatycznego obracania jaj,

-Przystawka zwiększająca pojemność inkubatora iBator Home

-Owoskop

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia