• Kategorie
  • Karmnik dla gęsi, indyków 18 kg metal ocynkowany

Symbol: 1094

1094

75.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu dnia/dni 3
Cena przesyłki 16
Kurier Inpost (Pobranie) 16
Kurier Inpost 16
Paczkomaty przedpłata 16
Paczkomaty za pobraniem 20
Dostępność 5 szt.
Waga 10 kg

Kontakt: 89 307 01 02

Karmidło dla indyków wykonane z najwyższej jakości materiałów. Powyższy automat paszowy dla gęsi jest w stanie pomieścić do 18 kg paszy, co czyni go najbardziej pojemnym karmidłem w naszej ofercie. Dzięki przemyślanej konstrukcji opierającej się na metalowym trzpieniu, hodowca może z łatwością regulować poziom dozowanej paszy, która to uzupełnia się automatycznie w miarę jej ubywania. 

Wszystkie elementy budujące karmidło dla gęsi wyprodukowano z metalu ocynkowanego, co sprawia, że posiada ono wysoką wytrzymałość. Automat paszowy dla indyków może być bez obaw używany na zewnątrz, gdyż jest on całkowicie odporny na trudne warunki atmosferyczne takie jak deszcz, zimne i niskie temperatury. Do całości dołączona jest metalowa pokrywka.

Co ważne, misa z którego gęsi i indyki będą pobierać pokarm, posiada specjalne wyprofilowaną krawędź, schodzącą do wewnątrz, która zapobiega rozsypywaniu paszy. W celu ochrony misy z pokarmem zalecamy wyposażenie się w dedykowany okapnik do karmidła 18 kg, który jest dostępny w naszej ofercie. 

Automat paszowy dla dużych ptaków można używać do podawania pasz sypkich, granulowanych oraz pełnego zboża. Karmidło dla gęsi można podłączyć również do linii systemu karmienia. W połączeniu ze wspomnianym okapnikiem stanowi świetne rozwiązanie dla każdej hodowli gęsi, indyków, a także innych ptaków dużych rozmiarów.