• Kategorie
  • Karmnik korytkowy dla gołębi zewnętrzne metalowe z daszkiem i obrotową antygrzędą

Symbol: 2721

2721

87.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu dnia/dni 3
Cena przesyłki Brak
Dostępność 30 szt.
Waga 1 kg

Kontakt: 89 307 01 02

Bardzo praktyczny karmnik dla gołębi, wykonany w całości z blachy ocynkowanej. Powyższe karmidło dla gołębi przeznaczone jest do stosowania zewnętrznego, na świeżym powietrzu. Żernik dla gołębi posiada daszek chroniący paszę przez deszczem oraz obrotową antygrzędę, która uniemożliwa ptakom wskakiwanie na karmnik i jego zabrudzenie. 

Wykorzystanie blachy ocynkowanej do produkcji prezentowanego karmidła dla gołębi zapewnia wysoką wytrzymałość na wszelkie warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Całość posiada formę podłużnego korytka z osiemnastoma stanowiskami do pobierania paszy umiejscowionymi z obu stron karmidła. 

Uzupełnianie paszy nie stanowi problemów,dzięki uchylanemu daszkowi na zawiasach, widocznemu na zdjęciu nr 2 i 3. Dzięki podziałowi na stanowiska oraz podwyższonej krawędzi brzegu karmidła nie uświadczymy zjawiska rozsypywania i marnowania paszy. Obrotowa antygrzęda doskonale spełnia swoją rolę, skutecznie uniemożliwiając przesiadywanie gołębi na karmidle i jego zabrudzenie odchodami.

[dł. x wys. x szer.] 60 x 32 x 15 cm, pojemność 4,2 litra, głębokość misy 4,8 cm