• Kategorie
  • Karmnik zasypowy ocynkowany dla drobiu 10 litrów

Symbol: 1930

1930

67.00 --16% 78.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu dnia/dni 2
Cena przesyłki 15
Kurier Inpost 15
Kurier Inpost (Pobranie) 16
Paczkomaty przedpłata 16
Paczkomaty za pobraniem 20
Dostępność 39 szt.
Waga 3 kg

Kontakt: 89 307 01 02

Praktyczne karmidło zasypowe dla drobiu wykonane z galwanizowanej stali. Cynkowa powłoka chroni karmidło zasypowe przed korozją, dzięki czemu charakteryzuje się ono wytrzymałością oraz bardzo długim okresem eksploatacji. Dodatkowym atutem płynącym z wysokiej jakości materiału, z jakiego jest wykonane karmidło, stanowi łatwość czyszczenia. 

Oferowane karmidło posiada unikalną konstrukcję, która sprawia, że jest ono jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych produktów hodowlanych na rynku (nie tylko Polskim). Wewnątrz karmidła umieszczona została nachylona pod kątem płyta, której funkcją jest regulacja przepływu paszy - pochyłość płyty zapobiega przed nadmiernym wysypem karmy do misy. Otwór wsypowy wyposażony został w pokrywę, która zapobiega przed zabrudzeniem paszy. 

Karmidło dla drobiu wyposażone zostało w mocny uchwyt znajdujący się w tylnej części, dzięki czemu może być ono z łatwością przymocowane do ściany. Takie rozwiązanie zapobiega również wywróceniu karmidła podczas pobierania pokarmu przez ptaki. Dodatkowo karmidło posiada specjalny daszek, który chroni przed wyjadaniem paszy przez inne zwierzęta.

Parametry:

  • wysokość: 37,5 cm
  • szerokość: 17,5 cm
  • głębokość misy: 4 cm