• Kategorie
  • Mata dezynfekcyjna 200x120x4,5 cm

Symbol: F1896

1896

385.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu dnia/dni 1
Cena przesyłki 16
Kurier Inpost (Pobranie) 16
Kurier Inpost 16
Paczkomaty przedpłata 16
Paczkomaty za pobraniem 20
Dostępność 20 szt.
Waga 10 kg

Kontakt: 89 307 01 02

Mata dezynfekcyjna 200x120x4,5 cm

Opis Produktu:

Profesjonalna mata do dezynfekcji w ruchu kołowym lub wzmożonym ruchu pieszym. 

Maty dezynfekujące stosowane są przy wejściach i wyjściach z różnego rodzaju ferm, chlewni, obór, pieczarkarni lub zakładów przetwórstwa spożywczego. Oferowane maty dezynfekcyjne przystosowane to użytku wraz ze środkami do dezynfekcji np. typu Virkon . Pod wpływem nacisku kół, buta lub kopyt czy racic, mata wydaje niewielką ilość preparatu dezynfekującego.

Matę tworzy pianka polieterowa, osłonięta ochronną włókniną polierstrową. Pianka ma za zadanie wchłonięcie danego rozwtoru, natomiast włóknina odpowiedzialna jest za zatrzymanie specyfiku wewnątrz maty. Polierster znajduje się po obu stronach maty do dezynfekcji i chroni on także przed przenikaniem preparatu do gruntu. Dodatkowo, poliester osłania piankę przed ścieraniem oraz uszkodzeniami natury mechanicznej. Powyższa mata do dezynfekcji posiada wymiar 200 x 120 cm, a jej grubość to 4,5 cm.

Maty do dezynfekcji przystosowane do łączenia w większe powierzchnie. W tym celu można użyć na przykład zwykłe plastikowe opaski ślimakowe. Maty dezynfekcyjne tego typu są łatwe w utrzymaniu czystości, mają wysoką chłonność i są bardzo ergonomiczne. Popularnie stosuje się je także w laboratoriach, lecznicach weterynaryjnych, szklarniach i zakładach chemicznych.

 

Podstawowe parametry:

Kolory:

zielony

Materiał:

Tworzywo sztuczne: pianka polieterowa, włóknina poliestrowa

Opakowanie:

1 sztuka

Rozmiar:

200 cm x 120 cm grubość: 4,5 cm