• Mata dezynfekcyjna wejściowa w pokrowcu 100 x 60 x 4 cm

Symbol: F4210

4210

217.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 72 h
Cena przesyłki 23
Odbiór osobisty 0
Pocztex 23
Pocztex ( Pobranie ) 29
Dostępność Średnia dostępność

Zamówienie telefoniczne: 89 307 01 02

Zostaw telefon

Przejściowa mata do dezynfekcji w pokrowcu umieszczana przed wejściem do pomieszczeń inwentarskich.

Mata dezynfekcyjna składa się z wkładu chłonnego wykonanego z pianki poliuretanowej oraz wygodnego w użyciu pokrowca. Taka budowa maty nie wymaga stosowania dodatkowych zabezpieczeń w postaci podkładów z folii, śluz, czy basenów.

Dolna warstwa pokrowca wykonana została z materiału wodoodpornego, który zapobiega wyciekaniu środka odkażającego. Górna część to z kolei materiał syntetyczny o specjalnym splocie, dzięki któremu mata cechuje się dużą skutecznością oraz trwałością.
Mata do chlewni posiada wygodny suwak, który w przypadku zużycia wkładu chłonnego pozwala na szybką i bezproblemową jego wymianę na nową piankę.

Umieszczenie maty do dezynfekcji przed wejściem skutecznie zabezpiecza chlewnie, kurniki, obory, czy inne budynki inwentarskie przed wnoszeniem bakterii, wirusów,zarazków przez osoby wchodzące z zewnątrz. Każda produkcja zwierzęca narażona jest na groźne choroby tj. afrykański pomór świń, czy ptasia grypa, a stosowanie powyższych mat nasączonych odpowiednim środkiem do dezynfekcji np. Virkon SRapicid zabezpiecza przed ich przedostaniem się.

Stosowanie maty dezynfekującej jest jedną z zasad bioasekuracji w związku wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń.. Jej stosowanie jest obowiązkiem każdego hodowcy trzody chlewnej.

Materiał:

pianka poliuretanowa, materiał higroskopijny, tworzywo sztuczne

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie