• Panel separacyjny do budowy kręgów, sektorów odchowalnikowych w kurnikach

Symbol: 2001

2001

27.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu dnia/dni 1
Cena przesyłki Brak
Dostępność 23 szt.
Waga 0.5 kg

Kontakt: 89 307 01 02

Zostaw telefon
Panel separacyjny do budowy wygrodzeń i kojców niezbędnych podczas odchowu piskląt w kurnikach w pierwszych dniach życia. Oferta dotyczy jednego panelu o wymiarach 800 x 400 mm w komplecie z dwoma spinkami łączącymi.

Wygrodzenia z paneli wykorzystywane są przy ograniczaniu powierzchni kurników lub odchowalników w momencie wprowadzania piskląt. Panele skutecznie zabezpieczają przed rozbieganiem się piskląt po całym pomieszczeniu. Sprawiają, iż do kilku dni kurczęta przebywają w obrębie promienników i podawanej paszy.
Dzięki i specjalnej ażurowej strukturze, panele nie zakłócają cyrkulacji powietrza w kurniku, nawet tuż przy ściółce. Montaż paneli jest bardzo łatwy, panele łączy się ze sobą za pomocą małych spinek. Po początkowym okresie odchowu, gdy pisklęta są już na tyle duże, że mogą poruszać się swobodnie po całym kurniku, bez problemu można zdemontować panele i zatrzymać do następnego użycia. Panele mają około 1cm grubości, dlatego nie zajmują dużo miejsca podczas składowania. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, są odporne na działanie detergentów i innych preparatów czyszczących. Można je również myć za pomocą myjek wysokociśnieniowych.
Panele są wielokrotnego użytku i łatwe do dezynfekcji.

Najczęściej panele łączy się w kręgi. Wówczas nie potrzebują one żadnych dodatkowych wsporników. Jeżeli jednak w jakimś odcinku panele będą ułożone w linii prostej (nie po łuku), zaleca się zastosowanie stopek do wygrodzeń separacyjnych usztywniających konstrukcję. W sytuacji gdy istnieje konieczność ustawienia kręgu w miejscu linii systemu pojenia bądź karmienia wystarczy w odpowiednim miejscu wyciąć przerwę z kratek panelu, tak aby linia przechodziła przez panel. Wówczas panel należy od góry wzmocnić listwą stabilizacyjną w miejscu gdzie został nacięty.
 
Kolor żółty lub biały
Rozmiar wymiary: 800x400mm
Materiał tworzywo sztuczne
Opakowanie Sprzedawana na sztuki / cena za 1 panel z 2dwoma spinkami

Przykładowe wymiary kręgów odchowalnikowych:

Średnica kręgu ø: Przybliżona pojemność kurcząt: Potrzebna ilość paneli
3,5m 280 12 4,5m 380 18
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia