• Podgrzewacz do poideł dla drobiu i gołębi 4W przeciw zamarzaniu

Symbol: 2528

2528

75.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 13
Kurier mini Inpost 14
Kurier Inpost (Pobranie) 15
Kurier mini Inpost (pobranie) 16
Dostępność Średnia dostępność

Zamówienie telefoniczne: 89 307 01 02

Zostaw telefon

Zanurzeniowy podgrzewacz do poideł syfonowych dla drobiu. Ogrzewacz wody w poidłach dla kur wyposażony jest w wydajną grzałkę o mocy 4W, która zapobiegania zamarzaniu wody w poidłach stosowanych w kurnikach, wolierach czy innych pomieszczeniach dla zwierząt. Świetnie sprawdza się nawet podczas dużych mrozów i zapewnia utrzymanie temperatury wody kilka stopni powyżej zera.

Grzałka elektryczna do poideł umieszczona jest wewnątrz podgrzewacza do wody. Jest ona bardzo giętka i elastyczna dlatego można ją swobodnie wyginać bez obawy o uszkodzenie czy złamanie węża grzewczego do wody dla bażantów. Dzięki temu urządzenie można dopasować do każdego zbiornika czy nawet małych poidełek dla gołębi. Całość zamknięta jest w szczelnej i wytrzymałej powłoce gumowej, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony przed porażeniem. Urządzenie posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa CE.

Podgrzewacz do poideł o mocy 4W ma długość 18cm i średnicę pręta 15mm. Zasilany jest bezpośrednio z sieci 230V. W zestawie znajduje się kabel podłączeniowy o długości 1m.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie