• Poidło dzwonowe dla gęsi i indyków balastowe RIM-200

Symbol: 1641

1641

120.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 22
Odbiór osobisty 0
Pocztex 22
Pocztex ( Pobranie ) 28
Dostępność Średnia dostępność

Zamówienie telefoniczne: 89 307 01 02

Zostaw telefon

Wysokiej jakości poidło dzwonowe dla indyków i gęsi. Konstrukcja poidła została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić pobieranie wody dużym ptakom - szczególnie tym blaszkodziobym. Poidło reguluje uzupełnienie poziomu wody w sposób automatyczny. Dołączony balast stabilizuje poidło, chroniąc przed niekontrolowanymi stratami wody.

Poidło automatyczne dla gęsi i indyków zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na niskie i wysokie temperatury oraz uszkodzenia natury mechanicznej. Oprócz dzwonu, w skład poidła wchodzi balast oraz kompletny zawór wraz z króćcem podłączeniowym fi 7 mm, linką (2,5m) oraz ślizgaczem do podwieszenia. Szerokie na 68 mm korytko zapewnia ptakom swobodny dostęp do wody. Szacuje się, że jedno poidło dzwonowe jest w stanie obsłużyć do 12 indyków oraz do 11 gęsi jednocześnie. Możliwa jest regulacja poziomu wody do jakiego ma się napełniać poidło.


Sposób montażu poidła jest identyczny do innych poideł dzwonowych. Poidło łączy się z rurą systemową za pomocą specjalnego siodełka łączenia do poideł dzwonowych z rurą. Oferowane poidła dzwonowe pozwalają stworzyć wydajny system pojenia dla gęsi i indyków.

Dane techniczne:

  • Średnica poidła (liczona po brzegu korytka): 422 mm
  • Długość brzegu poidła (liczona po brzegu korytka): 132cm
  • Wysokość brzegu korytka: 72 mm
  • Szerokość korytka: 68 mm
  • Wysokość całego poidła z zaworem (wysokość na jakiej mocuje się linkę podwieszającą): 55 cm
  • Długość lniki do podwieszania (w komplecie): 2,5m
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie