• Przynęta na gryzonie Pasta Murin Pasta Extreme 150g

Symbol: 232

Trutka na gryzonie Murin Pasta Extreme 150g

13.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 13
Kurier mini Inpost 14
Kurier Inpost (Pobranie) 15
Kurier mini Inpost (pobranie) 16
Dostępność Średnia dostępność

Zamówienie telefoniczne: 89 307 01 02

Zostaw telefon

Murin Pasta Extreme 25ppm

formulacja wzbogacona o ziarna słonecznika i konopi

 

Dostępne opakowanie: 150 g
Karton zbiorczy 48 sztuk

 

Właściwości:

Produkt Murin Pasta Extreme 25ppm to trutka gryzoniobójcza przeznaczona dla użytkowników detalicznych.  Opakowanie 150g  zawiera saszetki wypełnione 10g pasty gryzoniobójczej. Łatwa w użyciu pasta zwalcza myszy i szczury występujące w pomieszczeniach oraz na zewnątrz. Specjalna powłoka w postaci saszeti stanowi ochronę dla substancji czynnej i pozostawia pastę w postaci niezmiennej.

Zastosowanie:

Wskazane jest zastosowanie trutki w miejscach występowania gryzoni:myszy domowe, szczury wędrowne, szczury śniade.  Stanowi doskonały wabik i skutecznie eliminuje gryzonie, które zagrażają bezpieczeństwu i zdrowiu człowieka.

Można stosować w garażach, pomieszczeniach gospodarczych, ogrodach poza miejscami uprawy i przechowywania roślin i produktów roślinnych.

Produkt przeznaczony do użytku powszechnego.

Dawkowanie:

W przypadku zwalczania myszy produkt nalezy zastosować w ilości 20-40 g przynety w karmnikach deratyzacyjnych. Zaleca się rozmieszczenie karmników w odległości około 5 m, a w przypadku wysokiej infestacji - zwiększonej liczebności szkodników, karmniki zaleca się rozmieszczać co 2 m.

W przypadku zwalczania szczurów zaleca się stosowanie 100 g przynęty w karmnikch deratyzacyjnych rozmieszczonych co 10 m. Jeżeli liczebność gryzoni jest duża, wskazane jest stosowanie karminków deratyzacyjnych w odległościach co 5 m.

Sposób użycia:

Produkt należy stosować zgodnie z zalecanym dawkowaniem. Zaleca się użycie z zastosowaniem odpowiednich rękawic ochronnych. Przynęty nie należy wyjmować z saszetek. Zalecane jest stosowanie trutki poprzez wyłożenie do specjalnych karmników deratyzacyjnych, które są zabezpieczone przed niepożądanym otwarciem. Karminiki powinny być stosownie oznakowane oraz zabezpieczone przed przypadkowym otwarciem przez dzieci, bądź spożyciem przez zwierzęta domowe lub wolnożyjace, które nie stanowią zagrożenia.

Nr pozwolenia PL/2017/0256/MR/SBP

Produktów bibójczych należy uzywać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym uzyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie