• Pułapka żywochwytna na myszy +2 wabiki

Symbol: 1153

Pułapka wielosekwencyjna na małe gryzonie

38.00 -11% 34.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48
Cena przesyłki 12
Kurier mini Inpost 12
Kurier Inpost 13
Kurier Inpost (Pobranie) 15
Kurier mini Inpost (pobranie) 15
Dostępność 30 szt.

Zamówienie telefoniczne: 89 307 01 02

Zostaw telefon

Bardzo skuteczna i niezawodna sekwencyjna pułapka na myszy. Nie wymaga ciągłego nastawiania, pilnowania przynęty i wyrzucania schwytanych myszy. Pułapka jest w pełni humanitarna i 100% bezpieczna dla myszy. Nie zabija nie rani, chwyta wiele myszy na raz nie robiąc im krzywdy.

wymiar: 28 x 21 x 6 cm ,  materiał: blacha ocynkowana, plexi

 
Jest to jedyne skuteczne rozwiązanie problemu inwazji myszy. Wyposażona jest w 2 specjalne zapadki grawitacyjne - mysz wchodzi do środka i nie może się już wycofać dodatkowo zapadka automatycznie ustawia się na schwytani kolejnej myszki. Złapać kilka czy nawet kilkanaście myszy na raz nie stanowi najmniejszego problemu. 

Oferowana pułapka stanowi alternatywę dla pułapek zatrzaskowych i trutek na myszy. Jest ekologiczna i humanitarna. To my decydujemy co zrobić z żywymi schwytanymi myszami, a wiadomo że użycie trucizny na myszy wiąże się z problemem martwych myszy które zalegają w kontach i zakamarkach częstokroć rozkładające się myszy niosą smród i odór roznoszący się długotrwale po całych posesjach.

Pułapka jest solidnie wykonana z metalu, jedynie górna pokrywka jest przezroczysta. Pułapka posłuży wiele lat i na pewno stanowić będzie najskuteczniejszy środek deratyzacyjny - lepszy od kota, pułapek zatrzaskowych i trutek.

W celu zwiększenia skuteczności działania, polecamy zastosować wabik zbożowy w kostkach, który można znaleźć w naszej ofercie