• Kategorie
  • Szukaj
  • Poidła dla gryzoni

 

Jeżeli zajmują się Państwo hodowlą gryzoni, przygotowaliśmy dla Was fantastyczną ofertę. Proponujemy funkcjonalne poidła dla gryzoni. To tanie i skuteczne rozwiązanie, które pozwala odpowiednio zadbać o zwierzę, oszczędzając przy tym cenny czas. Nasze poidełka dla gryzoni są odporne na uszkodzenia mechaniczne związane z warunkami atmosferycznymi oraz na podgryzanie materiału przez zwierzęta. Najlepszym tego przykładem jest Poidło dla królików 1 litr ECON. To spory pojemnik, który można wykorzystać w systemie klatkowym. Konstrukcja jest wyposażona w pokrywę chroniącą wnętrze przed zanieczyszczeniami. Zawiera nierdzewne poidło kropelkowe dla królików. Jego konserwacja jest bardzo prosta. To niezwykle praktyczne rozwiązanie w niskiej cenie!

Poidła dla gryzoni - postaw na nas

W naszej ofercie można znaleźć podobne produkty do wyżej wspomnianego. Niektóre różnią się zakończeniem, tj. poidło dla królików smoczkowe. Kolejnym, sprawdzonym rozwiązaniem jest Poidło dla królików z uchwytem na butelkę AQUAFLOW. To małe i praktyczne poidło dla królików hodowlanych, które zajmuje mało miejsca. Można je zatem umieścić w dowolnym miejscu klatki. Właściciel ma łatwy dostęp do uzupełniania świeżej wody. Jeżeli posiadają Państwo większą hodowlę lub planują na bieżąco powiększać liczbę zwierząt, polecamy Poidła dla królików1 litr zestaw 10 szt. Dzięki niemu można zadbać o stały dostęp do świeżej wody w kompleksowy sposób. 

Solidne i praktyczne poidełka dla gryzoni dostępne w naszej ofercie w dobrej cenie. Dokonaj bezpiecznego zakupu bez wychodzenia z domu. Zapraszamy!