• Kategorie
  • Szukaj
  • Pasze dla koni

W tej kategorii zgromadziliśmy dla naszych klientów różnorodne pożywienie dla koni. Mogą Państwo wybierać pasze dla koni dorosłych lub źrebiąt, odpowiednio dopasowane do ich potrzeb żywieniowych. Ponadto, w ofercie znajdzie się też karma dla koni sportowych i zimnokrwistych, a także kuców. Każdy z produktów jest właściwie zbilansowany, dzięki czemu zwierzęta otrzymują dokładnie to, co powinny.

Pasza dla koni – musli i granulat

W naszej ofercie dostępna jest karma dla koni marki Energys. Dzięki niej hodowcy mogą we właściwy sposób zatroszczyć się o zdrowie swoich zwierząt, a także ich prawidłowy wzrost oraz kondycję fizyczną. Wszystkie spośród produktów, jakie Państwu proponujemy, zostały przygotowane przez ekspertów w taki sposób, aby spełniały wszelkie, konieczne normy. Pasza dla konia z naszych magazynów jest dla nich w pełni bezpieczna, chętnie zjadana przez zwierzęta i w odpowiedni sposób sycąca, by nie odczuwały głodu.

Wybrana przez Państwa pasza dla konia może występować na przykład w formie granulatu. Wtedy świetnie sprawdza się w roli podstawy zbilansowanej diety, dbając o to, aby zwierzę otrzymywało właściwą ilość substancji odżywczych, minerałów oraz witamin. Z kolei z myślą o koniach sportowych mogą Państwo sięgnąć po karmy stanowiące źródło energii z łatwo przyswajalnych tłuszczów. Pasza tego rodzaju przyjmuje formę musli, dzięki czemu wpływa na łatwość trawienia oraz wchłaniania poszczególnych składników przez organizm. W naszej ofercie znajdą się więc zarówno produkty dla zwierząt zdrowych, jak i ze specjalnymi potrzebami. Klienci, którzy zdecydują się na zakup karm dla koni, mogą u nas dodatkowo liczyć na wyjątkowo korzystne ceny.